I penduar për lidhjen me Fjolla Morinën, ish-bashkëshorti i zbulon sekretet asaj!

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla përkundër që kanë konfirmuar ndarjen vazhdojnë të përfliten dhe emrat e tyre të lidhen me njëri-tjetrin akoma.

 

Fisniku më pare nuk ka qenë i njohur për publikun, por lidhja me këngëtaren e ka bërë edhe atë subjekt dhe personazh me interes për median rozë dhe ndjekësit.

 

Ai së fundmi ka folur për aludimet rreth tij. Para pak kohësh u përball me disa akuza nga një agjensi turistike e cila pretendonte se Fisniku nuk kishte bërë pagesën për shërbimet e ofruara. Ai nuk ka ngurruar të mohojë këto akuza duke u shprehur se janë aspak të vërteta.

 

Sigurisht nuk mund të shpëtonte nga pyetjet për ish-partneren e tij, Fjolla Morinën, si dhe për marrëdhënien e tyre së fundmi. Ai ështv shprehur se ata nuk ruajnë më kontakte me njëri-tjetrin dhe se nuk ka dëshirë të njihet si partneri i saj.

 

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”- u shpreh ai.

 

Fisniku ështv pyetur nëse është bërë pishman për marrëdhënien e tij me Fjollën ai u përgjigj se po, në fakt është bërë pishman, por nuk ka dhënë detaje se për çfarë specifikisht.

 

Nga ana tjetër dhe Fjolla ka treguar se tani që është ‘single’ dhe ndihet më e lumtur. Ajo nuk la pa thumbuar edhe ish-bashkëshortin e saj, duke “këshilluar” të gjithë të mos mërziten nëse ndahen nga një tradhtar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...