Horoskopi ditor, e diele date 29 Maj 2022

Horoskopi nga Paolo Fox, Dashi, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Në dashuri mund të bëni një njohje të mirë, por kjo nuk do të ndodhë nëse do të qëndroni të mbyllur në shtëpi. Nga ana tjetër në punë mundohuni të mos ushqeni polemika të panevojshme me eprorët.

 

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri situata astrologjike është mjaft intriguese, mund ta gjeni veten duke zgjedhur mes dy personave. Në punë, marrëveshje të reja janë të mundshme.

 

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Ky qiell është i bukur për ndjenjat, një miqësi mund të rezultojë në diçka më shumë. Në punë, nga ana tjetër, nuk fshihet asnjë lajm i ri brenda muajve të ardhshëm.

 

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri mund të ndiheni paksa të shkëputur nga partneri, nëse diçka nuk shkon, më mirë flisni për këtë menjëherë. Edhe në punë ka pak tension, fërkime të mundshme me shefat dhe eprorë të tjerë poshtë tyre.

 

Horoskopi i Luanit Paolo Fox: Në dashuri me një person të shenjës së Peshqve, mund të krijohet një afinitet i veçantë, edhe nëse ndonjëherë keni vështirësi ta kuptoni. Në punë, shumë shpejt do të vijnë kënaqësitë e merituara.

 

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Në dashuri mund të krijoni vërtet diçka të rëndësishme nëse keni në krah personin e duhur. Lajme të mira në punë, idetë tuaja do të rezultojnë të suksesshme.

 

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri, nëse keni një lidhje që vazhdon prej disa kohësh, mund të mendoni edhe ta zyrtarizoni. Në punë, megjithatë, ju dëshironi të sfidoni veten dhe të provoni vlerën tuaj.

 

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Interesante kjo fundjavë për dashurinë, favorizohen njohjet dhe lidhjet e reja. Në punë, nuk përjashtohet që disa projekte të jenë objekt i vonesave apo zvarritjeve.

 

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri, favorizohen çiftet që e duan njëri-tjetrin dhe që dëshirojnë të planifikojnë diçka të bukur për të ardhmen. Në punë, nga ana tjetër, diçka po lëviz, diçka e re po shfaqet në horizont.

 

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri, nëse keni një marrëdhënie të qëndrueshme do të dëshironi t’i jepni vitalitet jetës në çift. Në punë, frytet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

 

Horoskopi Paolo Fox Ujori: Në dashuri mund të bëni një njohje të mirë këto ditë, mos kini frikë ta lini veten të shkojë pas një ere të re. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të mendojeni mirë përpara se të ekspozoheni për diçka që keni në kokë.

 

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Në dashuri mund të gjeni vërtet një shpirt binjak, sepse kjo është një periudhë e mirë për zemrat e vetmuara. Në punë, ka pak pasiguri, por së shpejti të gjitha nyjet do të zgjidhen. /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...