“Ngela, nuk dija ç’të thoja”/ Mori tre puthje brenda 24 orëve nga tifozët, gazetarja flet për momentet e sikletshme

Tifozët e mbërritur në Tiranë për finalen e madhe të “Conference Leauge”, e luajtur në stadiumin “Air Albania”, përveç trazirave ofruan edhe “shumë dashuri.”

 

Gazetarja Glidona Daci, e cila po raportonte në terren duke intervistuar tifozët, u bë virale në rrjetet sociale pasi mori tre puthje brenda 24 orëve nga tre tifozë të ndryshëm.

 

Në rrjetet sociale ajo u etiketua “gazetarja që e puthin”, ndërsa vetë ajo ka shpjeguar se kjo famë e menjëhershme i është dukur deri diku e habitshme.

 

“Nisur edhe ndoshta nga natyra ime që unë të vij nga kronika e zezë dhe jam shumë serioze në raportim. Në momentin kur po raportoja për Blendin jam mësuar që aty jam gjithmonë stoike, serioze, konçize në çdo gjë që them. Kur ai erdhi dhe më puthi, unë ngela dhe nuk dija ç’të thoja sepse thashë “obobo çfarë u bë tani se u bë nami, po shpërndahet gjithandej dhe po komentohem gjithandej për këtë gjënë”.

 

Ndërkohë unë kam bërë lajme shumë më të mira në fushën time dhe nuk jam komentuar kaq shumë. Ishte shumë e sikletshme dhe u përpoqa ta kaloj në mënyrën më të mirë të mundshme sepse për mua ishte vërtet shumë siklet. Që momentet e para nuk po e mbaja dot veten sepse nuk jam mësuar të raportoj në të tilla situata. Ishte siklet i paparë.”- tha ajo teksa ishte e ftuar në emisionin “Rudina.”

Tha se nuk ka rrjete sociale, por a e di Luizi se dikush po bën namin me emrin e tij në Instagram?

Prej fillimit të edicionit të “Big Brother Vip Albania 2” në Instagram është hapur një profil me emrin “luiz.ejlli” që është rritur në mënyrë...

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...