Moti do të ndryshojë papritur, nga temperaturat e larta do të kemi….

Gjatë ditës së sotme moti parashikohet kryesisht i kthjellët dhe në mesditë me zhvillime vranësirash të cilat do të marrin karakter të dendur përgjatë maleve.

 

Në mesditë e pasdite në këto zona reshje shiu në formën e shtrëngatave të shiut dhe breshërit me rrufe.

 

Era do të fryjë e lehtë e mesatare nga kuadrati i jugut.

 

Valëzimi i forcës 2 ballë.

 

Temperaturat parashikohen:

 

në zona malore 16 deri 32°C, në zona e ulëta 17 deri 35°C, në zona bregdetare 18 deri 34°C

Të sëmurë dhe në kushte të vështira, kjo familje shqiptare ka nevojë për ndihmë

Një apel për ndihmë ka mbërritur në redaksinë e ”Gazetës Korrekte”. Në këto ditë festash një familje shqiptare ka nevojë për ndihmën e të...

Sheila Haxhiraj vijon me fiksimin për të nxjerrë “parakolpin”, pas klipit heq rrobat edhe në skenë

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as performanca e artistes dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME