“Edhe Toti shijon byrek me groshë” të Mrizit të Zanave

Ndeshja e sotme e Conference League në Tiranë ka sjellë edhe legjendën e ekipit të Romës, Francescco Totti.

Totti ka shijuar këtë të mërkurë kulinarinë shqiptare në një nga agroturizmet në qytetin e Lezhës.

Ai nuk ka humbur rastin për të shijuar byrekun tradicional me groshë.

Lajmi është bërë publik nga kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, i cili ka shpërndarë një foto të legjendës nga restoranti në fjalë.

“Edhe Francesco Totti shijoj byrek me groshë Kallmet dmth. Privilegj të gatuanim për kryesinë e UEFA dhe Finalistët”, shkruan Veliaj.

TE TJERA

spot_img