E papritur…/ Policia ndalon Ana Kallakun: S’je motra e Besit, ai është …

Policat e “Kosheres”, këtë të dielë, kanë ndaluar moderatoren Ana Kallaku dhe i kanë kërkuar patentën. Mirëpo, mbiemri i saj ka intriguar edhe shefin e policisë, i cili e ka pyetur për lidhjen me Bes Kallakun. Kështu, për ta ka qenë e pabesueshme që një vajzë kaq e bukur dhe e zonja si Ana të jetë motra e Besit.

 

Shefi i Policisë: S’ke pikën e lidhjes. Nuk është aq katunare kjo.

 

Ana: Ça do të thotë kjo që Besi të duket katunar? Ai Besi katunari është i shkolluar, i edukuar, i kulturuar. Do më?

 

Polici: O ti gocë mos e ke me ndonjë Bes Kallaku tjetër? Ai që njohim ne është katunar, ha domate, vishet thjesht, është edhe aktor këtu.

 

Ana: Edhe aktor po, edhe moderator, edhe regjisor. Ore është vëllai im

TE TJERA

spot_img