Roberti e quajti tr*p, Arditi i kthehet keq edhe Eni Vasilit: Të kërkoj ndejesë që bleva shkollën me lekë

Prej ditësh po diskutohet performanca e Ronela Hajatit në Eurovision, edhe pse ka kaluar më shumse një javë, prapë kjo temë ka interes të madh

 

Të ftuar në emisionin Open nga Eni Vasili për të folur rreth “ Shqipërinë në Eurovision” ishte Ardit Çuni, i cili ishte bashkëshoqërues i këngëtares Ronela Hajati, në këtë rrugëtim, njëkohësisht dhe këngëtar.

 

I ftuar gjithashtu për të folur rreth performancës së Shqipërisë ishte dhe Robert Aliaj në lidhje Skype, i cili edhe para Eurovizionit, e ka kritikuar Ronelën për këngën e saj.

 

Të dy këto figura u përfshinë në një debat i cili degradoi duke bërë që të revoltoheshin me mendimet e njëri-tjetrit, dhe të kalonin në ofendime.Menjëherë pas këtij debati në studio këngëtari Ardit Çuni ka reaguar duke postuar në profilin e tij të Instagramit në Instastory ku shprehet i zhgënjyer me emision dhe vetë Eni Vasilin drejtuesen e emisionit “Open”.

 

Roberti e quajti tr*p, Arditi i kthehet keq Eni Vasilit: Të kërkoj ndejesë që bleva shkollën me lekëAi i drejtohet moderatores me fjalët që Roberti përdori kunderejt tij duke thënë: “Eni Vasili të kërkoj ndjesë që u fyeva “trap” gomar, duke blerë shkollen me lek, që jam pa nivel.

 

TE TJERA

spot_img