Në mes të emisionit, Çiljeta i bën Arminës kërkesën e papritur për Berishën

Teksa po flisnin për botën e medias, këngëtarja Çilieta Xhilaga ka kujtuar kohën kur ka qenë në fushatë me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Këngëtarja është bërë emocionale dhe i ka kërkuar Armina Mevlanit, që ta puthte dhe t’i bënte të fala.

“Amanin mi puthe içik se më ka marrë malli. Unë e dua shumë, Unë ia dërgoi të gjithëve, kë takoj vërdallë i them bëjini të fala”, tha Çilieta.

“E puth unë pa merak. Do t’i dërgoi puthje sa të mbaroj“, ia ktheu Armina.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img