(Video) Gazetari, Mustafa Nano: Do doja ta kaloj një natë në krevat me Bora Zemanin

Gazetari Mustafa Nano nga Shqipëria ka dhënë një deklaratë mjaft interesante në emisionin Kojshia Show.

Ai ka thënë se do të dëshironte të kalonte një natë me Lady Gagan dhe Bora Zemanin.

Ndiqen emisionin në minutën 11:47sec të emisionit për ta kuptuar pse.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img