Fatos Nano Presidenti i ri i vendit? Ylli Manjani del me deklaratën e fortë: Ai është…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shprehet përmes një postimi në rrjetet sociale se po të ishte deputet do të votonte pas asnjë dyshim që në krye të Presidencës të vendosje Fatos Nano.

Manjani e përshkruan Nanon si një dialogues të zoti dhe mishërim i tolerancës politike.

TE TJERA

spot_img