E “zhytur” në të kuqe dhe më biçikletë, Grida Duma tregon sekretin për zgjidhjen e problemeve

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është shfaqur krejt ndryshe mbrëmjen e djeshme.

 

Përmes një video të postuar në profilin e saj në Instagram, Duma është shfaqur e veshur sportive në të kuqe dhe me biçikletë.

 

Gjatë fjalës së saj në videon e publikuar për fansat, Grida këshillon shqiptarët të gjejnë më shumë kohë për veten, duke bërë një ecje, sport apo një xhiro me biçikletë, gjë që sipas saj do i bënte të ndiheshin më mirë.

 

Duma shton se gjërat ecin mirë kur ne vetë ndihemi mirë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img