AKSIDENT NË KRYEBUSHAT, MOTORI PËRPLASET ME MAKINËN, DYSHOHET PËR DY VIKTIMA

Raportohet per nje aksident automobilistik ne Kryebushat.

Sipas informacioneve te para, dy turiste kane qene duke udhetuar me nje motor dhe jane perplasur me nje makine.

Sipas burimeve, 2 turistet qe udhetonin me motor kane nderruar jete.Policia ndodhet ne vendngjarje.

Lajmi ne perditesim…

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img