Përplasje e frikshme, Autoambulca përmbyset në mes të rrugës

Ambulanca përplaset me një mjet tjetër dhe përmbyset në rrugë në Korçë.

Nuk raportohet për të lënduar.

Policia shkoi vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img