Luana Vjollcës i ndodh e papritura, fansat e kapin MAT në Itali! Ja kush e shoqëron!

Luana Vjollca na ka zbuluar nëpërmjet rrjeteve sociale se ndodhet në Itali.

 

Një nga storyt që na rrëmbeu vëmendjen ishte teksa Luana po realizonte një video, disa fanse shqiptare nga Italia i thërrasin: “Sa e mirë je o zot” ndërsa ajo shkruan kështu si mbishkrim:

 

“Haaa ca kënaqësie të kalojnë super gocat shqiptare dhe tere dashuri te te thërrasin!!!

 

Ma zbukuruat diten sot te gjithë ju shqipe që krejt rastesisht ju takova?”

 

Madje një prej fansave na ka dërguar një foto “paparazzi” në inbox-in e redaksisë së afterparty.al ku Luana shihet e shoqëruar me mamin e saj, të cilën e ka publikuar edhe në Instagram me një mesazh mjaft të bukur dhe të rëndësishëm.

 

“Merre mamën tënde e shko në një udhëtim veç me të!”, shkruan Luana në postimin e saj.

 

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img