U dërgua jashtë shtetit për t’u kuruar, Evi Kokalari tregon çfarë ka ndodhur me Bujar Nishanin dhe ka një mesazh për të

Aktivistja Evi Kokalari i ka uruar shërim të shpejtë ish-Presidentit Bujar Nishani. “Është akoma në spital duke luftuar me virusin Kinez”, shkruan Kokalari.

Postimi i Evi Kokalari

Sot, një ditë mbas Kuvendit të PD-se dhe krijimit të Këshillit të ri, të mos harrojmë që President Bujar Nishani është akoma në spital duke luftuar me virusin Kinez.

Luetje Zotit për shërim të shpejtë për këtë politikan që ka qënë në krahë të z. Berisha që ditën e parë, dhe që s’iu largua kurrë PDse, dhe kur PDja ju largua atij, por bëri luftë të ashpër kundër Lul Bashës pa ndërprerje.

Shërim të shpejt z. Nishani.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img