Grabitën një banesë në Shkodër, pranga dy vëllezërve

Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona pasi grabitën banesën e një 69-vjeçari.

Sipas policisë, në pranga kanë rënë 17-vjeçari Arlind Dani dhe 22-vjeçari Izmir Dani, vëllezër dhe banues banues në fshatin Bardhaj, në Shkodër.

Referuar të dhënave, të rinjtë kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash.

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprën penale të “Vjedhja, kryer në bashkëpunim.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img