Lala zbulon informacionin e fshehtë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Prisni! SPAK ka…

Gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar se SPAK do bëjë të tjera goditje.

 

“Ka lajme të reja. Prisni, nuk keni parë asgjë akoma”, shkruan gazetarja në Facebook.

 

Postimi i Klodiana Lalës

 

Ekskluzive….

 

Ka reaguar SPAK

 

Ka lajme te reja

 

Prisniii….skeni pare gje akoma!

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img