Shkojne te hajn ne fast food por shikoni cfare gjen vajza brenda…

Si gjithmon ne vendin tone eshte problem te hash dicka te shendetshme pasi dihet qe ushqimet fastfood jane shume te demshme por dhe ambiente te papasterta.

Por me e bukura eshte kur ti shkon blen dhe gjen ndonje gje brenda apo dicka jo te shendetshme. Ashtu si ne kete rast kur nje familje ka shkuar ne nje fastfood ne Tirane dhe ka konsumuar patate jeshile.

Dihet qe patatet jeshile jane shume te demshme. Ekpsertet e shendetetit pralajmerojne qe nuk duhet te konsumoni patate jeshile pasi ato mund te jene toksike.

Ndaj duhet te jeni te kujdesshem kur konsumoni ne fastfood se mund te perfundoni si ky rast.

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...