E habitshme por e vërtetë/ Ky është deputeti që shëtit me “Golf 2”, ja deklarimi i tij i pasurisë

Edhe pse deputetët kanë paga të majme, megjithatë ka ende deputet që vozisin vetura të lira.

 

Është deputeti Albert Kinolli ai i cili vozit të tipit Golf 2.

 

Ai në formularin e deklarimit të pasurisë ka deklaruar se vetura e tij ka vlerë 1 mijë e 500 euro.

 

Për më shumë shikojeni deklarimin e pasurisë së deputetit Kinolli:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...