Digjet kabina elektrike, bizneset në Shkodër mbeten pa energji

Një kabinë elektrike është djegur në rrugën Kolë Idromeno në qytetin e Shkodrës.

Dyshohet se shkak është bërë ngarkesa e madhe në rrjet.

 

Zjarri u shua nga banorët e zonës pasi zjarrëfikësja mberriti me vonesë për shkak të rrugës se bllokuar nga automjetet e parkuara dhe lokalet në këtë zone.

 

Po punohet për riparimin e problemit në kabinë ndërsa për pasojë pa energji elektrike kanë mbetur të gjitha bizneset në këtë zone.

 

 

 

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME