Spartak Ngjela ‘irritohet’ me gazetaren në mes të emisionit: Do talleni me mua, pse e …

Avokati Spartak Ngjela ka folur për aktualitetin politik,

kryesisht qëndrimin që ka mbajtur partia demokratike për zgjidhjen e presidentit të ri. Në momentin që është pyetur për qëndrimin e Sali Berishës nga gazetarja e Fax News, Ngjela është tensionuar pak.

“Pse e përmendni Saliun. Ai nuk është me Shqipërinë. Nuk e keni kuptuar kurrë ju? Për kë luan? Pyeteni. Ai vetëm ka shkatërruar këtu. Ku njeh ligji atë”, tha Ngjela.

Ngjela tha se njeh si kryetar të PD, Enkelejd Alibeajn.

“Do ta njohë gjykata lidershipin e ri. Është mangësi e Saliut kjo që po ndodh. Shqiptarët nuk do prishen me Amerikën për një katundar nga Tropoja. Do talleni me mua”, tha Ngjela më tej.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...