Punonjësja revoltohet me kërkesën e klientit për seks në qendrën e masazheve: Të sjellim mamin tënd “ekstra”!

Kohët e fundit në Shqipëri janë zbuluar dhe denoncuar një sërë qendrash masazhesh,

të cilat përveç shërbimit që janë të specializuara të ofrojnë, shpeshherë e kanë shfrytëzuar mundësinë për të organizuar edhe prostitucion duke ofruar seks me pagesë për klientët e interesuar.

Por ka edhe qendra masazhesh që e kryejnë punën në mënyrë korrekte.

Nisur nga kjo, një punonjëse e një qendre masazhi në Durrës, na shkruan e revoltuar nga kërkesa e një klienti që pasi ka shprehur interesin për të shkuar që të bëjë masazh, i ka kërkuar asaj edhe shërbim “ekstra”, pra seks.

“Na ka mar frika ne qe punojme me masszhe se vetem te tilla sms te vijne ne telefon. Do na dali “Extra” dhe ne enderr me duket i hangert mortja ishalla kto me gjithe ato prostitutat qe punojne “masazhiere”- shkruan e revoltuar qytetarja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...