FOTO/ Ledina Çelo shfaqet më joshëse se kurrë, tregon se si ndihet pas të 40-ave

Ledina Çelo ka treguar dhe njëherë se mosha për të është thjesht një numër. Këngëtarja e njohur, e cila prej vitesh tashmë jeton me familjen e saj në Gjermani, vazhdon të ruajë linja perfekte trupore që nuk tregojnë aspak moshën e saj.

Këngëtarja 45-vjeçare ka guxuar gjithmonë me pozat joshëse ndërsa nuk ka nguruar t’i ndajë dhe me ndjekësit në Instagram, ku është mjaft aktive. Së fundmi, këngëtarja ka treguar se mosha është thjesht një numër për të.

“Jeta është shumë e bukur pas të dyzetave”, ka shkruar këngëtarja krahas një fotografie që ka publikuar, teksa pozon para pasqyrës. Kujtojmë që me largimin drejt Gjermanisë, Ledina është shkëputur dhe nga muzika.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...