Ndërron jetë papritur mjeku i njohur shqiptar, kolegët japin lajmin e hidhur: Dha një kontribut të jashtëzakonshëm në shëndetësi

Urologu i njohur nga Gjilani, Dr. Shefqet Mehmeti ka humbur jetën papritur.

Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta e ka dhënë dega e LDK-së në Gjilan, duke rikujtuar kontributin e jashtëzakonshëm të doktorit në shëndetësi.

“Dr. Shefqetin do ta kujtojmë gjithmonë për kontributin e jashtëzakonshëm në shëndetësinë e Gjilanit, duke qenë njeriu që i vuri bazat në Repartin e Urologjisë në Spitalin e Përgjithshëm të Gjilanit dhe u doli në ndihmë pacientëve në çdo kohë e me profesionalizëm të madh për afro pesë dekada”, thuhet në postim.

Horoskopi nga Branko për muajin Prill 2023: Parashikimet shenjë pas shenje

Horoskopi mujor Prill 2023 nga Branko, Dashi   Një energji e madhe është gati për "të shpërthyer" javët në vijim. Kjo do t’ju bëjë më të...

Kamera e fshehtë e Kiara Titos bëhet virale në rrjet/ Moderatoren e gjen ‘belaja’ me fansin e ‘çmendur’ (Video)

Kiara Tito një nga personazhet më të përfolur të BBV. Moderatorja bukuroshe, e cila me marrëdhënien e saj me Luizin u kthye në telenovelën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME