Milaim Zeka bën deklaratën e papritur për Bleona Qeretin, nxjerr në skenë dy …

Në median shqiptare vazhdojnë të qarkullojnë emrat e shumtë që do të zëvendësojnë Ilir Metën.

Gara është bërë edhe qesharake në të njëjtën kohë pasi janë shfaqur dhe personazhe që po vetëshpallen si kandidatura të duhura për të marrë postin në Presidencë.

Për ta shtuar dozën e humorit, Gazetari Milaim Zeka ka propozuar dy emra surprizë.

Dy këngëtare të njohura. “Unë do të propozoja Era Istrefin ose Bleona Qerretin për Presidente. Mendoj që kësaj radhe duhet të jetë një grua Presidente”, tha Zeka për Top Channel.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...