Ish-konkurrentja e Për’puthen shtatzënë? Ajo habit me përgjigjen e saj

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ritvana Fetahu, përmes postimeve në rrjetet sociale ngriti dyshimet se ishte në pritje të ëmbël.

Teksa po bënte një bisedë virtuale me ndjekësit, këta të fundit e pyesnin nëse ishte shtatzënë.Ritvana nga ana tjetër nuk tha jo, por postonte foto ku tregonte se si kishte barkun.

Ndërkohë ditën e djeshme, ajo ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel, ku ka zbuluar të vërtetën.Ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë mohoi thashethemet se është në pritje të ëmbël, megjithëse tha se “nuk dihet nëse ka pasur gjë”.

E pyetur nëse ka ndonjë fëmijë, ajo refuzoi të përgjigjej duke thënë se është çështje private.

7 këshilla për të forcuar lidhjen me vjehrrën tuaj dhe ajo t`ju dojë shumë

Gjeni gjërat që keni të përbashkëta, edhe nëse është vetëm bashkëshorti juaj.   A ka ndonjë serial televiziv, ekip sportiv, libër apo aktivitet që të dy...

Zhakut i “shkon goja lëng”: Dua të shoh s*ks në “Big Brother VIP”

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen sërish BBV.   Me të dëgjuar emrin e Kiarës, opinionistja...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME