Wow! Këngëtarja shqiptare imazhi i ri i “Prada-s”, ja shifra “marramendëse” që do të fitojë …

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të jetë imazhi i ri i markës së famshme të modës, “Prada”. Nga kjo marrëveshje, mësohet se këngëtarja do të përfitojë 6 milion euro.

 

31-vjeçarja, do të bëhet pjesë e markës, disa vite pasi ka ndjekur shfaqjet e tyre të modës dhe ka treguar dashurinë e saj për këtë brand të njohur.

 

Një burim tha për The Sun :
“Drejtuesit e modës mendojnë se Rita është e përshtatshme për të mbajtur markën e tyre të fuqishme. Ajo është një superstar dhe kalon botën e muzikës, filmit dhe TV. Pamja e Ritës është ikonë”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img