Monika Lubonja “liron frenat sërish”, zhvishet në mes të studio dhe futet në vaskë me …

Monika Lubonja vazhdon spektaklin… Skena e famshme në shtëpinë e Big Brother VIP, ku aktorja Monika Lubonja u zhvesh dhe u fut në vaskë është përsëritur sërish.

 

Këtë herë Lubonja ishte e ftuar në “Why not” dhe moderatorja Roza Lati, lojën e telefonit kishte vendosur ta zhvillonte në vaskë. Këtë herë, me bikini ngjyrë rozë, Lubonja u zhyt në vaskë bashkë me Rozën.

 

Në BBV, Monika dhe kolegia e saj Arjola Demiri u zhveshën dhe nisën të kërcenin në vaskë. Kjo skenë bëri xhiron e rrjetit, pasi aktoret shiheshin teksa lageshin me shampanjë.

 

Pse nuk martohet Monika Lubonja? Aktorja ju përgjigj pyetjes 100 mijë-euroshe në studion e “Why?Not” në RTV Ora me moderatoren Roza Lati.

 

Roza Lati: E bukur je, e qeshur, pozitive… Duke qeshur, aktorja tha: Të gjitha të mirat, por si duket meqë nuk kam një të keqe, këtu po çaloj. Nuk i duan kaq të mira.

 

Publikimi i databazës të të dhënave personale disa muaj më parë nxori në pah pagat e mijëra qytetarëve, rrogën dhe pozicionet e punës të emrave të njohur publik.

 

Aktorja Monika Lubonja ishte një emër që tërhoqi vëmendjen pasi renditej si këshilltare e kreut të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj me një pagë prej 1.14 milionë lekë të vjetra.

 

“Unë nuk besoj që njerëzit janë kaq naivë për të besuar një shifër të tillë. Megjithatë edhe sikur të duan ta besojnë unë e fal publikun sepse nuk më njeh, nuk ka mundësinë të pyesë për shumë gjëra. Por ajo që mua më ka ardhur keq, kanë qenë gazetarët që vijnë dhe investigojnë, vijnë dhe duan të tregojnë të vërtetën reale dhe e bëjnë këtë me gjakftohtësinë më të thjeshtë.

 

Marrin një emër aty sepse Monika Lubonja është aktore. Mua kjo gjë nuk më pengon në qoftë se njerëzit e keqinterpretojnë, ua lë në dëshirën e tyre. Është thjesht një tashethem, ose janë ato gjërat impulset që i marrin këto rrjetet sociale për të bërë zhurmën, për të klikuar”, tha Monika.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...