Pushohen nga puna administratorët e Postribës dhe Dajçit, ish-deputeti: Sa tallës duket …

Ish deputeti i Shkodrës, Ramiz Cobaj ka ironizuar sloganin “Për një PD më të bashkuar”, pasi dy administratorë të njësive Postribë dhe Dajç të bashkisë Shkodër u pushuan nga puna.

 

Sipas tij, slogan i PD-së është tallës, pasi vetëm po i ndan demokratët dhe nuk po i bashkon.

 

“Drejt bashkimit të PD-SË? Përgjigjen e japin dy urdhërat e largimit nga puna (pa motivacion) të dy administratorëve të njësive Postribë dhe Dajç të bashkisë Shkodër, njëkohësisht edhe kryetarë grupseksionoesh në këto njësi. Sa tallës duket slogan Për një PD më të bashkuar”…”, shkruan ai në Facebook.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME