Pas largimit të Ben Blushit, zbulohet kush do jetë drejtori i ri i Top Channel! Ja posti që do mbajë Sokol Balla

Ledion Liço prej kohësh i ka munguar ekranit dhe ndryshimet e fundit në Top e rikthejnë ndryshe.

 

 

Pas dorëheqjes së Ben Blushit vendin e tij do ta marrë Ledioni.

 

Revista “Bordo” shkruan se mbrëmjen e djeshme (13 Prill) është zhvilluar mbledhja e fundit nga ku është vendosur se Ledion Liço do të jetë drejtori i televizionit informativ “Top Neës” dhe “Top Albania Radios”.

 

Ndërkohë nga po të njëjta burime bëjnë me dije se Lori Hoxha do të mbajë detyrën e administratores, ndërkohë Sokol Balla atë të drejtorit i Informacionit të Top Channel.

 

 

Kujtojmë që Ledion Liço u largua nga Top Channel pas një sherri që pati asokohe me drejtorin Ben Blushi teksa përgatitej për “The Voice”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img