Flori në një lidhje me Kejsi Tolën? Postimi i tij që bëri të dyshojnë mediat shqiptare

Këngëtari Flori Mumajesi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, edhe kur nuk dëshiron apo nuk tenton të publikojë ndonjë projekt të ri muzikor për shqiptarët.

 

Ai, sidoqoftë, merr vëmendje për shkak të lidhjeve të dashurisë ndër vite dhe komentohet gjithmonë për marrëdhëniet me vajzat e njohura të ekranit dhe showbizit shqiptar.

 

Së fundmi, Flori ka publikuar në Instastory një video ku thuhet: “Të gjitha këngët kanë jetë të Florit brenda”. Duket se kishte një qëllim për postimin e tij aspak të rastësishëm.

 

Fiks mbas këtij postimi në Instagram, ai ka publikuar këngën që ka shkruar për Kejsi Tolën në “Kënga Magjike 2018”, e cila titullohet “Më ke mua.”Kaq mjaftoi që të rikthehen zërat se dyshja janë në një lidhje, pasi kjo këngë është një dedikim romantik dashurie, raporton ABC News.

 

Pasi Flori ka konfirmuar se të gjitha tekstet që shkruan kanë kuptim pasi i lidh me përvoja personale nga jeta e tij.Kujtojmë që pak ditë më parë, Mumajesi u përfol se është i dashuruar me moderatoren Liberta Spahiu, por ishte kjo e fundit që mes tyre nuk ka asgjë më shumë se shoqëri.

“Olta, femër bu…”, Deizi bën reagimin e fortë për videon e Efit: Pa moral dhe llumin e shoqërisë

Deizi Arapi, e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e krijuar së fundmi në Big Brother mes aktores Olta Gixhari...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME