Fatma i kërkon 2000 Euro borxh Aulonës, reagimi i saj…

Mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra” është luajtur loja “Ruleta e Celularit”. Fatma ka marrë si dënim që të merrte në telefon kontaktin e parë dhe ti kërkonte 2000 euro borxh. Ajo ka telefonuar miken e saj, Aulona Mustën.

 

Fillimisht teksa Fatma i ka kërkuar, Aulona nuk e dëgjonte dhe kjo gjë ka shkaktuar shumë të qeshura në studio, më pas ajo I ka thënë se sot nuk mund të bënte dot gjë, por të nesërmen në mëngjes do ja rregullonte.

 

Kaq ka mjaftuar që Fatma ti shprehë dashurinë dhe të tregojë edhe njëherë se shoqet e vërteta ekzistojnë.

 

Ndonse ky moment ka shkaktuar mjaft të qeshura, edhe Ermal Mamaqi e Armina Mevlani nuk u kanë shpëtuar dënimeve të tjera.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...