Alketa Vejsiu nuk i zbuloi kurrë fytyrën, por vajza e saj hap Instagram dhe la pa fjalë ndjekësit me pamjen e saj!

Gjatë gjithë këtyre viteve, shumë pak dimë nga jeta personale e Alketa Vejsiut dhe faktin që ka dy fëmijë.

Ajo përpiqet t’i mbajë larg fokusit mediatik por edhe të jetë një femër në karrierë e një nënë.

Ajo ka 17 vite që është e martuar dhe është nënë e dy fëmijëvë vajzës Nicole dhe djalit Lionel.

Vajza e saj,Nikol, ka vendosur që tashmë të jetë figurë publike dhe ajo duke e bërë publik adresën e instagramit.

Ajo duket mjaft bukuroshe, bjonde dhe sytë e saj janë ata që tërhoqën vëmendjen e shumë komentuesve. Menjëherë ajo u pëlqye nga publiku dhe si duket tani do e shohim më shpesh!

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...