Alketa Vejsiu nuk i zbuloi kurrë fytyrën, por vajza e saj hap Instagram dhe la pa fjalë ndjekësit me pamjen e saj!

Gjatë gjithë këtyre viteve, shumë pak dimë nga jeta personale e Alketa Vejsiut dhe faktin që ka dy fëmijë.

Ajo përpiqet t’i mbajë larg fokusit mediatik por edhe të jetë një femër në karrierë e një nënë.

Ajo ka 17 vite që është e martuar dhe është nënë e dy fëmijëvë vajzës Nicole dhe djalit Lionel.

Vajza e saj,Nikol, ka vendosur që tashmë të jetë figurë publike dhe ajo duke e bërë publik adresën e instagramit.

Ajo duket mjaft bukuroshe, bjonde dhe sytë e saj janë ata që tërhoqën vëmendjen e shumë komentuesve. Menjëherë ajo u pëlqye nga publiku dhe si duket tani do e shohim më shpesh!

TE TJERA

spot_img