Ledina Çelo lë ndjekësit “pa frymë”, ekspozon sërish të pasmet nga Dubai

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve këngëtarja Ledina Çelo vijon të ketë linja perfekte që të lënë pa frymë.

 

Këtë gjë e ka dëshmuar sërish gjatë ditës së sotme pasi ka postuar disa foto në të cilat shfaqet e veshur me rroba banje ku ka ekspozuar të pasmet e tonfikuara.

 

Ledina shfaqet teksa po shijon pushimet në një super resort luksoz në Dubai dhe menjëherë të shumta kanë qenë komentet që kanë “vërshuar” në postimin e këngëtares, të cilat padyshim që janë pozitive.

 

Habit banori i BB VIP dhe bën deklaratën shokuese: “Kam ngrënë edhe m*t, isha kurioz”

Amos dhe Dea kanë gatuar sot sëbashku në kuzhinën e Big Brother Albania. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje...

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...