Dolën çift me surprizë të madhe dhe altar, por Erioni dhe Mikela nxjerrin bllof produksionin e Përputhen (VIDEO)

Mikela dhe Erjoni kanë dalë çift mbrëmjen e djeshme në Përputhen. Ndonëse me një surprizë të madhe një altar dhe një këngë nga Erjoni dedikuar Mikelës.

 

 

Por gjatë spektaklit ai u shpreh se ishte një këngë dedikuar Mikelës dhe ajo bëri si shumë e surprizuar. TEATËR!

 

Mikela jo vetëm që e dinte por e kishte mësuar edhe këngën përmendësh. Sado të thoni që video që do u tregojmë është bërë pas mbarimit të Përputhen, s’ka shans që ajo ta ketë mësuar përmendësh me një herë të dëgjuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...