A keni pirë ndonjëherë kanabis? Habit me përgjigjen e tij Koço Kokëdhima

Ish-deputeti socialist Koço Kokëdhima, një nga partizanët ë të mëdhenj në Shqipëri për legalizimin e kanabisit ishte i ftuar në “Log.” në Abc të gazetarit Endri Xhafo, pikërisht për të folur për këtë temë.

 

I pyetur nga moderatori Endri Xhafo nëse kishte konsumuar ndonjëherë kanabis, Kokëdhima u përgjigj në mënyrë negative, madje shtoi se nuk ka prekur as edhe bimë kanabis.

 

Pjesë nga diskutimi:

Xhafo: A keni pirë ndonjëherë kanabis?

 

Kokëdhima: As nuk e kam prekur asnjëherë bimën me dorë. Shqipërinë nuk e ka shkatërruar kanabisi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...