Nuk e dinim, Gentian Zenelaj rrëfen momentin kur …: ‘Qava si fëmijë kur Ermali …’

Aktori dhe moderatori i njohur Gent Zenelaj ishte i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’,

ku ka zbuluar shumë gjëra që nuk i dinim për karrierën e jetën e tij personale. Ai është ndalur edhe tek grupi “The SHBLSH” ku bënte pjesë ai, Ermali dhe Juli.

Genti tregoi se në puntatën e parë të ‘Apartamentit 2XL’, kur u ribashkua me Ermalin dhe Julin, shpërtheu në lot.

“Ndoshta njerëzit nuk e dinë, por në Apartamentin 2XL, Ermali ka qenë i ftuar për puntatën e parë.

Ermali me pas e pëlqeu shumë formulën dhe vendosi të qëndrojë. Pra ishte ribashkimi ynë. Pasi përfundoi puntata e parë unë kam qarë si fëmijë sepse ishte një shkarkesë emocionale”, tha Genti.

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

I biri flirton me nënën e tre vajzave në BBV2? Alket Islami “vë duart në kokë”!

Një tjetër pikë diskutimi sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte pëlqimi i mundshëm që Diola dhe Xhonatan kanë ndaj njëri-tjetrit.   Ata janë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME