Toka hapet dy metra e thëlle dhe thëthin punëtorin e bashkisë/ foto

Jo vetem ne vendin tone ndodhin ngajrje te tilla por dhe ne Greqi. Ku toka hapet dhe gelltit punetorin brenda saj.

 

Kjo ngjarje ka ndodhur ne Greqi ku nje punetor bashkie ka ren brenda ne nje grope ku toka eshte shembur nen kembet e tij.

 

Mediat vendase bëjnë me dije se një punonjës i departamentit të pastrimit të bashkisë Pavlos Mela është transportuar në Spitalin Papageorgiou në Selanik, pasi pllakat e trotuarit u shembën në oborrin e përparmë të pallatit, në kryqëzimin e rrugëve Filota 14 dhe Hani Gravias, në Ano Ilioupoli.

 

Mësohet se gropa e cila është hapur ishte, rreth 2 metra e thellë. Punëtori si pasojë e rënies ka mbetur i plagosur dhe ka pësuar frakturë në këmbë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...