“Ju pres për beteja të …” reagon Eni Vasili për largimin nga Top Channel, ajo tregon kontratën që…

Gazetarja Eni Vasili, drejtuese e emisionit “Open”, ka lajmëruar se do të jetë sërish në ekran po kësaj here nën logon e televizionit ‘News 24’.

 

Ajo zbulon për shikuesit se po aktualisht po realizohet një super studio ekzluzive.

 

“Kthimi në Neës eshtë një kthim në shtëpi aty ku programi u formësua dhe u bë një brand. Aty ju pres për beteja të reja”, shkruan Vasili.

 

Pak ditë më parë Eni Vasili ka firmosur një kontratë disavjeçare me këtë televizion, pas largimit të bujshëm nga Top Channel.

 

POSTIMI I PLOTE I GAZETARES ENI VASILI NE INSTAGRAM

Emisioni Open në Top Chanel këtë të enjte nuk do te jete ne transmetim. Ashtu sic e lajmërova në një emision të regjistruar te henen e shkuar udhetimi ynë në Top mbërriti në stacion.4 vite më parë detyra që na u vu përpara ishte nje super sfidë, ajo e rikthimit të vëmendjes së publikut .Kjo sfidë bashkë me shumë të tjera që koha na vuri përpara, sot rezultojnë të jenë një sukses për të cilin e vlen të ndjehet i përmbushur kushdo që dha kontribut. Koha në Top për mua do jetë e paharrueshme edhe për një arsye personale.

 

Aty lindën vajzat e mia. Kaluam të treja 9 muaj te jashtëzakonshëm në studion e Open , nuk munguam asnje ditë në tryezën e debatit, qëndruam për 12 orë të ulura në një studio transmetimi ne zgjedhjet e prillit, e lamë studion vetëm dy javë përpara se krijesat e mia të embla te vinin në këtë botë e u riktheva në shtator në punë ndërsa ato ende nuk kishin bërë 40 ditë.

 

Sot kur e kthej kokën pas mund te ndjehem vec krenare për përkushtimin dhe sakrificën me të cilën cdo ditë e vesh pasionin tim për punën që bëj.

 

Ju perulem me zemër në dorë për tu falenderuar për besimin që më dhatë në këto vite.

 

Mbetet privilegji im më i madh të kem mundësine tu shërbej. Me Open do të shihemi shumë shpejt në News 24 ku po realizohet nje super studio ekskluzive me të cilën do ju njoh së afërmi. Kthimi në News eshtë një kthim në shtëpi aty ku programi u formësua dhe u bë një brand. Aty ju pres për beteja të reja. Love you all.

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...