Balerina shqiptare rrëfen kërcënimin e rëndë: “Sa të jem unë, ti nuk shkel në Teatër!”

Isida Mollaymeri ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” ku ka folur për eksperiencën e saj dhe shfaqjet në “Teatrin e Operas dhe Baletit”.

 

Ajo ka treguar se dikush, i pushtetshëm, i ka thënë:

 

“Sa të jem unë këtu ti nuk shkel më në këtë skenë!”, ndonëse deklaratë e fortë ajo nuk ka dashur të tregojë personin që bëhet fjalë apo nëse është drejtues.

 

Edhe pse kuptohet nga fjala që ka qenë dikush me pozitë të lartë.

 

Ajo ka thënë edhe se ka shumë konkurrencë dhe janë grup i vogël të gjithë përpiqen që tu prishin punë.

 

Epo tashmë jemi mësuar me këto ndodhi në fushën e artit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME