Është çdo fundjavë në ekran, ndër më të suksesshmit e skenës, për cilin aktor bëhet fjalë (FOTO LAJM)

Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar.

 

 

Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran në sajë të batutave të lirshme, dhe tashmë është një prej aktorëve më në zë dhe më të paguar në vend.

 

Ai është bërë nostalgjik teksa ka shfletuar fotografitë e vjetra, ku ka publikuar një fotografi me prindërit.

 

“Babi, Mami edhe un llapushi… qysh atëherë kam pas pa shtremt”, shkruan ai. E nëse nuk arritët që ta njihni, ai është Bes Kallaku, i cili nuk i kursen edhe etiketimet lidhur me pamjen e tij.

 

Kujtojmë se Bes Kallaku eshte prej disa sezonesh aktor dhe moderator ne spektaklin e humorit “Kosherja”, ne Abc.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...