U tall me të gjithë, Bora Zemani habitet me reagimin e publikut: Këtë vërtet nuk e prisja

Me rastin e 1 prillit, padyshim gënjështra më e përfolur ishte ajo që bëri Bora Zemani.

Në orën 18:00, përmes një postimi në Instagram ajo tha se do të nxirrte pas dy orësh këngën e saj të parë.Madje titulli do të ishte “Nuk jam si ti”. Kaq mjaftoi dhe i gjithë rrjeti vloi me komente dhe reagime të shumta. Disa thoshin që është këngë për Donaldin, disa të tjerë për Triksën e kështu.

Ndërkohë në roën 20:00, Bora sqaroi se e gjithë kjo ishte një shaka me rastin e 1 prillit, ditës së gënjeshtrave. Mirëpo e gjithë kjo më pas ka bërë bujë të madhe në publik, që nuk e priste as vet moderatorja.Moderatorja e Përputhen tregoi se kjo pjesë tashmë është bërë virale.

“Këtë vërtet nuk po e prisja”, shkroi ajo në një postim duke vazhduar, “Përtej shakasë së sotme, ju falënderoj pafund që nuk ka kurseni asnjëherë mbështetjen! Ju dua”. Ditët e fundit përvëc kësaj shakaje, Bora është përfolur për një ribashkim të mundshëm me Donaldin.

Kanë ndodhur disa ngjarje dhe episode që kanë ngjallur këtë dyshim te ndjekësit e tyre dhe jo vetëm.Bora duket se po e shijon shumë gjithë këtë tymnajë që po përflitet për të dhe Donaldin, që ka filluar që në 5 tetor kur aktori u fut në BBV dhe vazhdon akoma edhe sot.

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...