Ish-konkurrentja e Për’puthen habit me deklaratën për Arjanin: “Ai nuk ka …

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 2”, Shqipe Hysenaj ka qenë e ftuar në emisionin “Why Not”, ku ka akuzuar opinionistin e programit, Arjan Konomin se nuk ka respekt për gjininë femërore.

 

Ajo ka thënë se ai nuk e meriton të jetë pjesë e një emisioni dashurie, pasi nuk ka një jetë dashurore dhe as familje.

 

Sipas saj, Arjani jashtë kamerave është i butë, kurse para kamerave sillej ndryshe.

 

Shqipja gjithashtu thotë se duhet të jesh një grua inteligjente për t’i kuptuar këto veprime të opinionistit.

 

“Unë e kam theksuar edhe në emision me fjalë, me vepra dhe me stilolaps që Arjani nuk ka respekt për femrën, për gjininë femërore. Është e vërtetë, jo realisht është mendimi im dhe e kam thënë që jashtë kamerave mundohet të ishte i butë dhe para ekranit do të nxirrte ty ajo që ti nuk ishte, do të provokonte.

I ka të vetat mbase, por mendoj që një njeri i tillë që ka poshtëruar femrën, e ka ulur femrën, dhe është mundur ku e ke t’i çjerri maskën fundja që ato janë vajza të reja, janë vajza të vogla, nga njëzet e tre deri në njëzet e shtatë diçka e tillë. Në vend që t’i japë këshilla, që ai të thotë po të jap këshillë, të ofendon.

Domethënë, duhet të jesh inteligjent për të kuptuar dhe një njeri që nuk të resperkon dhe që nuk ka familje, as grua dhe as fëmijë.

Nuk meriton të jetë pjesë e një emisioni dashurie. Meqë për mua thoshte që isha psiqike, që isha për psikologe, psikiatër dhe unë e di që nuk kam pasur nevojë për psikolog. E dinte që mua nuk më përballonte ai”, është shprehur Hyseni.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...