Pasi mbylli Top Story, Sokol Balla largon Eni Vasilin nga TCH

Duket se gazetarja Eni Vasili është e radhës në Top Channel të cilës i hiqet emisioni.

Vasili e cila prezantonte emisionin e saj të politikës në Prime Time do të zhvendoset në një tjetër televizion shqiptar teksa ka njoftuar largimin nga TCH pas ardhjes së Sokol Ballës si Drejtor Informacioni.

Ditën e djeshme, u njoftua mbyllja e emisionit investigativ Top Story dhe marrja e tij në duart dhe nën prezantimin e Ballës. Duket se Drejtori i ri Informativ i TCH po heq qafe konkurrentët në televizion duke e kthyer në ‘monopol’ kohën Prime

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img