“Je ende e freskët, pse nuk martohesh?”, Monika Lubonja jep përgjigjen epike

Monika Lubonja po e shijon jashtëzakonisht shumë famën dhe suksesin që mori nga BBV.

Së fundmi në një bisedëme ndjekësit e saj në Instagram, aktorja tregoi gjëra të reja rreth raportit të saj me ish-banorët e tjerë, por edhe në lidhje me jetën e saj private.Më poshtë po iu sjellim disa nga pyetje-përgjigjet, të cilat ishin të shumta në numër, por ne kemi zgjedhur vetëm pikantet dhe që përbëjnë më shumë interes për publikun.

“Pse nuk martohesh, je ende e re dhe e freskët?” – shkruan ndjekësi. “Sepse jam në kërkim, nuk ka dalë akoma princi”– u përgjigj Monika Lubonja duke qeshur.E ke takuar Arjolën jashtë kamerave?

“E dashur, jemi takuar kemi pirë kafe, kemi folur shumë gjatë me njëra-tjetrën dhe shumë shpejt do të ulemi të hajmë dhe me bebat e Arjolë darka shumë të gjata”, tha Monika.Si të duken Pm dhe Sarah dhe a ke ndonjë foto me ta? “Pm dhe Sarah janë çifti më i bukur dhe më i sinqertë që kemi, dje kemi qenë të tre bashkë, kemi darkuar, kemi folur për shumë gjëra të bukura”, tha Monika.

Çfarë u bë me atë udhëtimin që do bënit me Einxhel dhe gocat e BBV apo u harrua? “Folëm atëhere kur Einxheli… Tani Einxheli nuk ka kohë, duhet të shijojë Dagzin, më vonë kemi kohë akoma më vonë”, tha Monika.

Horoskopi ditor, e shtune date 28 janar 2023

Dashi   Hëna e shenjës së Demit, ju ofron siguri materiale por edhe emocionale, besim dhe stabilitet. Me financat do merreni pak me shume, duke zgjidhur...

“Pa buxhet jave dhe pa cigare”/ Kush i ka thyer rregullat kësaj radhe?! Nuk kanë fund zarfet e zinj për banorët në BBV

Duket se zarfet e zinj në shtëpinë e ‘Big Brothet VIP’ nuk kanë fund.   Një tjetër ka mbërritur ditën e sotem, teksa kësaj radhe fajtor...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...