Lajm i trishtë, humb jetën këngëtari i njohur në moshën 33-vjeç, bashkëshortja rrënqeth me mesazhin

Një lajm i trishtë për muzikën është humbja e këngëtarit të njohur, Tom Parker. Bëhet me dije se Parker ka ndërruar jetë në moshën 33-vjeçare, pasi u diagnostikua me kancer në tru.

 

Lajmin e hidhur e bën të ditur, grupi britanik i djemve, “The Wanted”, të cilët ishin të shkatërruar.

 

Ndërsa, bashkëshortja e Tom, Kelsey Hardwick shkroi në Instagram:

 

“Zemrat tona janë thyer. Tom ishte qendra e botës sonë. Ne nuk mund ta imagjinojmë jetën pa buzëqeshjen e tij infektive dhe praninë e tij energjike.

 

Ne jemi vërtet mirënjohës për dashurinë dhe mbështetjen dhe kërkojmë që të gjithë të bashkohemi për të siguruar që drita e Tomit të vazhdojë të shkëlqejë për fëmijët e tij të bukur. Faleminderit për të gjithë ata që e kanë mbështetur në kujdesin e tij gjatë gjithë kohës, ai luftoi deri në fund. Unë jam gjithmonë krenar për ty”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...