“E dorëzoi në burg” Arrestimi i Alqi Bllakos, Artan Hoxha zbulon kush e ‘mori në qafë’ ish-deputetin

Pas arrestimit të ish-deputetit të PS Alqi Bllako me kërkesë të SPAK, gazetari Artan Hoxha ka dalë me një reagim të fortë.

Ai thotë se Bllakon e mori në qafë kryeministri Edi Rama dhe tregon fatkeqësinë që i ndjek politikanët që e kanë emrin Alqi.

“Nuk qenka e thene!!!

Fati i keq qe i ndjek politikanet e rinj me emrin Alqi…

Alqi Kondi, nje politikan i ri komunist me perspektive, e mori me qafe udheheqesi(Enver Hoxha). Vdiq pas nje aksidenti te dyshimte me motorr me 24 qershor 1945.

Alqi Bllako, nje deputet i ri socialist me perspektive, e mori me qafe udheheqesi(Edi Rama). E dorezoi ne burg pas nje afere te dyshimte korrupsioni me 31 mars 2022.”, shkruan Hoxha.

Çfarë po ndodh? Rama me probleme shëndetësore, mungon në eventin e rëndësishëm

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë fjalës së tij në mbrëmjen Gala e më të mirëve të 2022 për futbollistet dhe...

“Kur të shkosh te K dil vet” Kur batuta tallëse e Luiz Ejllit la pa fjalë Edi Ramën (FOTO)

Luiz Ejlli njihet tashmë për batutat e tij në shtëpinë e BigBrother Vip Albania. Por një koment i tij në një postim të kryeministrit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...