Do bashkëpunojë me Berishën po u zgjodh kryetar i PD? Rama “shtang” gazetarët me përgjigjen

Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste me gazetarët në selinë e Partisë Socialiste, është pyetur nëse do të bashkëpunojë me Sali Berishën nëse ai zgjidhet kryetar i Partisë Demokratike, lidhur me emrin e presidentit të ri.

 

Rama e shmangu disa herë këtë pyetje, por në fund u përgjigj me ironi se nuk flet të të vdekurit, duke etiketuar Berishën si të tillë.

 

“Aha unë flas për të gjallët, e ju flisni për të vdekurit”, u shpreh Rama pas pyetjes.

Zbulohet skenari i fshehtë i Luizit pse nuk po e puth Kiarën, po e luan mendsh produksionin e BBV

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “Big Brother VIP2” kanë transmetuar emocione të forta, ku...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...