Bashën nuk e presin më në takim as mbështetësit e tij, bojkot i madh në Shkodër

Lulzim Basha ka dështuar të organizojë një takim me strukturat në Malësinë e Madhe në Shkodër. Në një lidhje direkte me SYRI TV në emisionit Ora 19:00 me Juli Kristafin, gazetarja Fatma Maka ka theksuar se mbledhje takimi është bojkotuar madje edhe nga Ramadan Lika i njohur si mbështetës i ish-kryetarit Lulzim Basha.

 

Maka: Ish-kryetari Lulzim Basha ka tentuar të ketë një mbledhje me strukturat e PD-së në Malësinë e Madhe, ku sipas burimeve tona, ajo mbledhje është bojkotuar madje edhe nga Ramadan Lika i njohur si mbështetës i tij.

 

Lika i kërkuar Bashës në mbledhjen e fundit që ka organizuar në 8 mars në selinë e PD-së, që të mos dalin nga mbledhja pa marrë një vendim në lidhje me dorëheqjen e këtij të fundit.

 

Strukturat e PD-së e kanë bojkotuar në të gjitha mënyrat takimin me ish-kryetarin Lulzim Basha.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...