Ndarja nga jeta te deputetit te njohur socialist/ Rama ndan mesazhin prekes …

Deputeti i njohur Bashkim Fino një vit më parë ndërroi jetë dhe Rama ben nje postim per ta kujtuar ate.

 

Këtë vjetor të ndarjes së tij nga jeta e ka përkujtuar Kryeministri Edi Rama i cili ka postuar dy foto nga ceremonia mortore e Finos ndërsa në krah të tij qëndron edhe bashkëshortja Linda.

 

“Sot 1 vit më parë në lamtumirën e mikut tonë të mirë, Bashkim Fino. I paharruar gjithmonë kujtimi jot”, shkruan kryeministri Rama në mesazhin përkujtimor.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...